Eshop

plechova-krytina-satjam-160x600-1431587919.png

Na našich stránkách nabízíme užitečné přehledné ceníky produktů: ceník bednění, ceník sádrokartonu nebo ceník polystyrenu. Nově v nabídce eshopu naleznete interiérové dveře za výhodné ceny.

Střešní krytiny levně


KrytinaČeká vás nové zastřešení? Potom jistě počítáte každou korunu a přemýšlíte, jak si pořídit střechu kvalitně a zároveň za ucházející částku. Střešní krytiny levně nabízíme v pravidelných měsíčních akcích a k dostání jsou i běžně za nejlevnější ceny na trhu. Skvělé pořizovací ceny zaručí i moderní materiály. Střešní krytiny levně jsou z plastu a vyznačují se dlouhou životností. Výhodou je, že podobou plně nahradí přírodní materiály díky vyráběným imitacím. Dům může tedy vypadat jako se šindelovou nebo břidlicocou  střechou.

Plastové střešní krytiny levně mají spoustu pozitivních vlastností

Plastová krytina OndulineSnadno se montují a není nutná žádná údržba, snesou vysoké zatížení, jsou lehké, tlumí hlučnost, odolají zásaditým látkám i mechům a lišejníkům a různým klimatickým podmínkám. K zajímavostem patří, že se po pokládce na plné bednění střechy sama dotvaruje a přilehne na podklad střechy. Můžete ji použít i obloukových částí střech, protože je velmi tvárná.

Zajímat vás jistě bude další hit střešní krytiny levně, a to bitumenová. Její oblíbenost stále vzrůstá, protože je mezi jiným odolná proti slunečnímu záření, ohni a skvěle izoluje. Šindele z bitumenu se poskládají na sebe a díky slunci se do sebe zapečou.

Dobré mechanické vlastnosti zaručují krytiny z plechu

Plechové střešní krytiny levně se vzhledově velmi podobají klasickým taškám. Jde o velmi vyhledávaný druh zastřešení, kde je zaručena snadná pokládka, dlouhá životnost a vysoká odolnost. Rozsáhlý barevný sortiment vám umožňuje mít střechu, okapy a příslušenství v zelené, černé, hnědé, modré, šedé, červené nebo jiné barvě –  stačí představa a moderní barevné odstíny na střeše zvýrazní váš dům.

 

Garantujeme nejnižší ceny. Znáte nějaký jiný obchod, kde nabízejí za stejných podmínek střešní krytiny levně za lepší ceny než u nás? Potom nás kontaktujte a my vám vytvoříme minimálně stejnou cenu.