Eshop

plechova-krytina-satjam-160x600-1431587919.png

Na našich stránkách nabízíme užitečné přehledné ceníky produktů: ceník bednění, ceník sádrokartonu nebo ceník polystyrenu. Nově v nabídce eshopu naleznete interiérové dveře za výhodné ceny.

Střešní krytina Onduline


Krytina OndulineJiž několik desítek let se vyrábí střešní a obkladová vlnitá krytina s mimořádně vysokou kvalitou. Má velmi široké využití, skvěle se převáží, skladuje a výborně se s ní manipuluje. K dalším výhodám náleží lehkost a elasticita, ideální pro obloukové střechy. Všechny přednosti znamenají pro vás jediné – velmi snadnou montáž střechy ve velmi krátkém čase. Výrobce uvádí, že střešní krytina Onduline o rozměrech 50m² je i neodborníky položena do několika hodin.

Vlastnosti krytiny Onduline

Jde o zdravotně nezávadnou krytinu, ve které nenajdete azbest. Střešní krytina Onduline se zhotovuje z organických vláken a je sycená bitumenem. Do vlnitých desek se tvaruje tlakem při vysokých teplotách. K probarvení dochází sycením do vláken materiálu. Střešní krytina Onduline je k dostání ve čtyřech barvách.

 

Unikátní desky Onduline jsou patentovány a pevnost s trvanlivostí je dána speciálním složením bitumenu a příměsí, což je výrobním tajemstvím firmy. Desky se vyrábí jednovrstvým systémem, díky čemuž nedochází k oddělení vrstev od sebe.

 

plastova-stresni-krytina-onduline

Střešní krytina Onduline nabízí také krytiny z plastuOnduclair. Ve větší míře se zhotovují z polyesteru, polykarbonátu či PVC. Desky z PVC se velmi snadno montují a pokládku zvládnou i neprofesionálové. Krytiny z polyesteru zase ohromují svou chemickou odolností.

Kde všude se dá střešní krytina Onduline využít? Hodí se pro všechny typy střech od sklonu pěti stupňů! Pořiďte si ji na rekreační budovy, hospodářské stavby i rodinné domy. Za nízkou cenu získáte kvalitní zboží s velkou krycí plochou při malém prořezu odpadu.

Pořiďte si střešní krytinu

Stavebniny různého druhu si u nás může pořídit každý jednotlivec i firma. Nezáleží na tom, jestli potřebujete jeden či pár kousků, nebo nakoupíte ve velkém – pro všechny máme v našem internetovém obchodě připraveny jedinečné ceny! Střešní krytina Onduline je vaší první volbou, druhým výběrem může být jiný materiál za akční slevy.