Eshop

plechova-krytina-satjam-160x600-1431587919.png

Na našich stránkách nabízíme užitečné přehledné ceníky produktů: ceník bednění, ceník sádrokartonu nebo ceník polystyrenu. Nově v nabídce eshopu naleznete interiérové dveře za výhodné ceny.

Plastová střešní krytina


Plastová krytinaPoslední roky rozšířila sortiment přírodních, keramických, betonových a plechových střešních krytin plastová střešní krytina. Obecně se dá rozdělit na krytiny světlopropustné, z recyklovaných plastových materiálů a z klasických plastů. Podstatně nižší ceny očekávejte u krytiny z recyklovaných plastů, kde se výrobou zaobírá mnoho firem. Seženete pružné, lehké krytiny se snadnou montáží – klasické střešní tašky, plastové šindele, vlnité role, trapézové desky atd.

Prosvětlení nevytápěných interiérů

Světlopropustná plastová střešní krytina propouští světlo, jak je zřejmé již z pojmenování. Využít ji můžete všude, kde je potřeba prosvětlení nevytápěných interiérů i jako doplnění jiných druhů střešních krytin. Zastřešit jimi můžete altány, stání na vozidla, pergoly a další místa.

 

Plastová krytinaVýrobou z nepoužitých plastových materiálů vzniká PVC plastová střešní krytina, která se snadno montuje a dobře poslouží tam, kde je třeba krytí před vnějším prostředím při stálém přístupu světla. Jde o levný a přitom efektivní materiál. Polykarbonátová plastová střešní krytina je vysoce mechynicky odolná a vypořádá se i s působením kyselin a zásad. Polyesterová plastová střešní krytina obsahuje nylonová vklákna místo skelných. PES je pevný, materiálově stálý a chemicky odolný materiál.

Imitace přírodních materiálů

Plastová střešní krytina je k dostání jako šablona, deska nebo role. Dopřát si můžete přesvědčivé imitace přírodních materiálů – dřevěných došků, břidlice, klasických tašek a jiných krytin. V porovnání s nimi vás přijdou o dost levněji a mají rovněž i nižší hmotnost. Lehká břidlice ze směsi kaolínu, polyetylenu a polypropylenu skvěle nahradí klasickou krytinu z břidlice a pokládat se mohou i památkově chráněné domy za podstatně nižší cenu.

 

Různé druhy střešní krytiny se vám budou hodit ještě víc, když se dozvíte, kde je seženete za senzační ceny! Náš internetový obchod se stavebninami je největším a zároveň nejlevnějším v celé České republice.